Wyniki 51 Mistrzostw Polski Kolejarzy W Lekkiej Atletyce 2018

 KATEGORIA MĘŻCZYZN
M 1 14 – 30 LAT
BIEG NA 100 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Jakubczyk Maciej CT Zachodni 12,05
2 Koperek Marek IZ Skarżysko 12,39
3 Nowakowski Hubert IZ Skarżysko 12,68
4 Koperek Krzysztof IZ Skarżysko 12,71
5 Zyber Tomasz CT Zachodni 12,92
6 Dejewski Rafał IC Północny 13,13
7 Żuchowski Karol IC Północny 13,33
8 Żuchowski Filip IC Północny 13,35
9 Ziółkowski Filip IZ Bydgoszcz 13,79
10 Karapulka Karol IC Północny 13,85
11 Wrona Jakub CT Dolnośląski 13,95
12 Bobola Jarosław IC Północny 14,02
13 Pasziel Kamil IZ Skarżysko 14,23
14 Konicki Marcin IC Północny 15,91
 BIEG NA 400 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Jakubczyk Maciej CT Zachodni 57,41
2 Chmielarz Marek IZ Bydgoszcz 58,33
3 Koperek Krzysztof IZ Skarżysko 61,56
4 Syska Daniel IZ Skarżysko 62,06
5 Koperek Marek IZ Skarżysko 62,62
6 Ziółkowski Filip IZ Bydgoszcz 67,78
7 Wrona Jakub CT Dolnośląski 71,68
8 Paszkiel Daniel IZ Skarżysko 73,58
BIEG NA 1000 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Jefimczyk Norbert IZ Szczecin 02:47.17
2 Piątkowski Michał IZ Bydgoszcz 02:59.20
3 Syska Daniel IZ Skarżysko 03:12.40
4 Józefiak Szymon CT Zachodni 03:14.46
5 Łupiński Kamil IZ Białystok 03:44.52
6 Konicki Marcin IC Północny 04:37.94
BIEG NA 5000 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Jefimczyk Norbert IZ Szczecin 16:35.42
2 Piątkowski Michał IZ Bydgoszcz 17:59.21
3 Martyna Tomasz IZ Opole 20:26.46
4 Józefiak Szymon CT Zachodni 21:06.49
5 Rychlicki Waldemar IZ Skarżysko 23:50.26
6 Łupiński Kamil IZ Białystok 24:17.17
7 Dąbrowski Marcin 23:15.82
                                 SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Martyna Tomasz IZ Opole 5,24
2 Nowakowski Hubert IZ Skarżysko 5,14
3 Chmielarz Marek IZ Bydgoszcz 5,1
4 Zyber Tomasz CT Zachodni 4,97
5 Andler Daniel IZ Bydgoszcz 4,71
6 Dejewski Rafał IC Północny 4,61
7 Gadomski Łukasz IZ Skarżysko 4,6
8 Karapulka Karol IC Północny 4,58
9 Bobola Jarosław IC Północny 4
                           PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Gadomski Łukasz IZ Skarżysko 11,99
2 Żuchowski Karol IC Północny 11,92
3 Motyka Karol IZ Sosnowiec 11,02
4 Żuchowski Filip IC Północny 10,52
5 Andler Daniel IZ Bydgoszcz 9,36
M 2  31-40 LAT
                               BIEG NA 100 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Kurek Adrian IZ Lublin 12,96
2 Zieliński Dariusz IZ Lublin 13,63
3 Pankau Szymon IC Północny 13,74
4 Lamkowski Łukasz IC Północny 13,77
5 Pieran Tomasz CT Dolnośląski 14,24
6 Szkoda Arkadiusz IZ Lublin 16,14
7 Pawlik Marcin GK PKP Energetyka 14,20
8 Szwak Krzysztof GK PKP Energetyka 14,44
9 Hruszczak Sebastian CT Dolnośląski 14,60
10 Dąbrowiak Marcin IZ Sosnowiec 15,92
11 Kłodawski Marcin IZ Lublin 15,95
12 Jakubczyk Łukasz GK PKP Energetyka 15,97
13 Saczywko Mariusz CT Dolnośląski 16,10
14 Trzmiel Przemysław GK PKP Energetyka 16,29
15 Uruski Mirosław CT Dolnośląski 17,23
                             BIEG NA 1000 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Chmielarz Sebastian IZ Bydgoszcz 03:15.50
2 Zieliński Dariusz IZ Lublin 03:32.34
3 Szwak Krzysztof GK PKP Energetyka 03:35.26
4 Pankau Szymon IC Północny 03:40.30
5 Szkoda Arkadiusz IZ Lublin 03:40.94
6 Dąbrowiak Marcin IZ Sosnowiec 03:41.41
7 Jakubczyk Łukasz GK PKP Energetyka 03:56.09
8 Trzmiel Przemysław GK PKP Energetyka 04:31.32
9 Saczywko Mariusz CT Dolnośląski 05:25.91
10 Hruszczak Sebastian CT Dolnośląski 05:34.22
                                 SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Chmielarz Sebastian IZ Bydgoszcz 5,09
2 Gogacz Grzegorz IZ Lublin 5,03
3 Woźniak Paweł IZ Bydgoszcz 4,84
4 Lamkowski Łukasz IC Północny 4,73
5 Szostak Michał IZ Skarżysko 4,49
6 Taberski Grzegorz IZ Zielona Góra 4,35
7 Pawlik Marcin GK PKP Energetyka 4,10
8 Kłodawski Marcin IZ Lublin 4,00
9 Zalega Paweł IZ Skarżysko 3,99
10 Popiołek Artur IZ Skarżysko 3,44
                              PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Gogacz Grzegorz IZ Lublin 10,65
2 Kurek Adrian IZ Lublin 10,62
3 Woźniak Paweł IZ Bydgoszcz 10,15
4 Taberski Grzegorz IZ Zielona Góra 10,13
5 Zalega Paweł IZ Skarżysko 10,05
6 Szostak Michał IZ Skarżysko 9,73
7 Popiołek Artur IZ Skarżysko 9,36
8 Pieran Tomasz CT Dolnośląski 8,86
9 Rozmarynowicz Krystian IC Północny 8,78
 M 3  41-50 LAT
                               BIEG NA 60 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Bimkiewicz Jerzy IZ Zielona Góra 8,26
2 Brzuzy Grzegorz IZ Skarżysko 8,39
3 Banet Jacek IZ Sosnowiec 8,51
4 Seweryn Waldemar IC Północny 8,53
5 Kuźmierski Jacek GK PKP Energetyka 8,55
6 Szybko Zenon IZ Opole 8,66
7 Koszura Dominik IZ Opole 9,03
8 Smyk Michał CT Dolnośląski 9,15
9 Bystrek Jarosław IC Północny 9,34
10 Rychlicki Waldemar IZ Skarżysko 9,41
11 Różewicz Krzysztof IZ Lublin 9,75
12 Mosiołek Artur IZ Skarżysko 9,93
13 Muślewski Mariusz CT Zachodni 10,35
14 Jarzyna Roman CT Zachodni 10,51
15 Przygodzki Rober CT Dolnośląski 10,78
16 Homiszczuk Mariusz IZ Szczecin 13,48
17 Handke Paweł CT Zachodni 14,47
                             BIEG NA 1000 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Banet Jacek IZ Sosnowiec 03:18.13
2 Buś Aleksander IZ Szczecin 03:24.22
3 Seweryn Waldemar IC Północny 03:34.25
4 Rychlicki Waldemar IZ Skarżysko 03:38.52
5 Staśkiewicz Andrzej CT Dolnośląski 03:42.60
6 Jarzyna Roman CT Zachodni 03:44.45
7 Sikorski Ireneusz IC Północny 03:54.30
8 Bystrek Jarosław IC Północny 04:04.90
9 Przygodzcki Robert CT Dolnośląski 04:.25.04
                                  SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Kuźmierski Jacek GK PKP Energetyka 4,91
2 Koszura Dominik IZ Opole 4,59
3 Warda Sławomir IC Północny 4,45
4 Muślewski Mariusz CT Zachodni 4,26
5 Drobny Maciej CT Dolnośląski 4,08
6 Różewicz Krzysztof IZ Lublin 3,91
7 Pawłowski Tomasz IZ Bydgoszcz 3,86
8 Hładczuk Grzegorz CT Dolnośląski 3,78
9 Staszkiewicz Andrzej CT Dolnośląski 2,60
                                 PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Wawrzyniak Janusz SOK Poznań 10,41
2 Brzuzy Grzegorz IZ Skarżysko 10,32
3 Chomiszczak Mariusz IZ Szczecin 10,31
4 Janus Adrian GK PKP Energetyka 9,85
5 Szybko Zenon IZ Opole 9,84
6 Drobny Maciej CT Dolnośląski 9,71
7 Mosiołek Artur IZ Skarżysko 9,52
8 Buś Aleksander IZ Szczecin 9,45
9 Jakowienko Jewgienij IZ Szczecin 8,86
10 Hładczuk Grzegorz CT Dolnośląski 8,37
11 Pawłowski Tomasz IZ Bydgoszcz 8,35
12 Warda Sławomir IC Północny 8,16
13 Bimkiewicz Jerzy IZ Zielona Góra 7,47
14 Sikorski Ireneusz IC Północny 7,26
15 Smyk Michał CT Dolnośląski 6,73
M 4 51-57 LAT
                                 BIEG NA 60 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Forszpaniak Mirosław CT Zachodni 8,63
2 Druszcz Jerzy IZ Opole 8,92
3 Russ Roman IC Północny 8,95
4 Polawski Wojciech IC Północny 9,16
5 Żuchowski Grzegorz IC Północny 9,54
6 Młodawski Sławomir IZ Skarżysko 12,75
7 Deja Wojciech IZ Szczecin 9,65
8 Marzec Stanisław IZ Lublin 9,95
9 Lipicki Piotr IZ Skarżysko 10,08
10 Makrocki Janusz GK PKP Energetyka 10,57
11 Trojanowicz Grzegorz CT Dolnośląski 10,72
12 Nosorowski Hieronim IZ Białystok 10,99
13 Potyra Krzysztof IZ Lublin 14,52
                              BIEG NA 1000 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Marzec Stanisław IZ Lublin 03:12.46
2 Russ Roman IC Północny 03:18.59
3 Ratajczak Janusz IZ Zielona Góra 03:25.30
4 Sadek Jarosław CT Zachodni 03:27.30
5 Potyra Krzysztof IZ Lublin 03:48.57
6 Chechła Piotr IC Północny 03:53.12
7 Polawski Wojciech IC Północny 03:58.40
8 Żuchowski Grzegorz IC Północny 04:01.64
9 Deja Wojciech IZ Szczecin 04:19.66
10 Pawłowski Sławomir IC Północny 04:28.96
                                    SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Forszpaniak Mirosław CT Zachodni 4,51
2 Młodawski Sławomir IZ Skarżysko 4,16
3 Druszcz Jerzy IZ Opole 4,11
4 Priadka Krzysztof IZ Szczecin 4,06
5 Lipicki Piotr IZ Skarżysko 3,87
6 Kotlarki Jacek CT Zachodni 2,83
7 Nowicki Andrzej IZ Bydgoszcz 2,29
                                 PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Pawłowski Sławomir IC Północny 9,52
2 Sadek Jarosław CT Zachodni 9,21
3 Kotlarki Jacek CT Zachodni 8,83
4 Nosorowski Hieronim IZ Białystok 8,22
5 Chechła Piotr IC Północny 8,05
6 Trojanowicz Grzegorz CT Dolnośląski 8,04
7 Makrocki Janusz GK PKP Energetyka 7,34
8 Ratajczak Janusz IZ Zielona Góra 6,30
9 Nowicki Andrzej IZ Bydgoszcz 6,21
M 5 powyżej 58 LAT
                                 BIEG NA 60 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Syska Ryszard IZ Skarżysko 9,01
2 Sobierajski Piotr IZ Kielce 9,33
3 Kaszuba Ryszard CT Zachodni 9,44
4 Kotwica Fabian IZ Skarżysko 9,72
5 Cegalski Jan IZ Skarżysko 10,23
6 Kiciński Roman IZ Zielona Góra 14,23
7 Parusel Roman GK PKP Energetyka 13,92
                              BIEG NA 1000 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Syska Ryszard IZ Skarżysko 03:46.09
2 Kotwica Fabian IZ Skarżysko 03:49.96
3 Kiciński Roman IZ Zielona Góra 03:50.12
4 Ceglarski Jan IZ Skarżysko 03:55.77
5 Górniak Marek IZ Lublin 04:26.55
                                    SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Kubeczak Zbiegniew CT Zachodni 4,00
2 Sobierajski Piotr IZ Kielce 4,00
3 Górniak Marek IZ Lublin 3,82
4 Kina Andrzej GK PKP Energetyka 3,66
5 Kaszuba Ryszard CT Zachodni 3,55
6 Wolf Janusz IZ Bydgoszcz 3,39
7 Sobczyk Jan IZ Skarżysko 3,05
                                 PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Kina Andrzej GK PKP Energetyka 10,57
2 Trziszka Tadeusz CT Dolnośląski 9,39
3 Wolf Janusz IZ Bydgoszcz 9,21
4 Kubeczak Zbigniew CT Zachodni 8,87
5 Parusel Roman GK PKP Energetyka 8,62
6 Sobczyk Jan IZ Skarżysko 5,86
                              SZTAFETA SZWEDZKA
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Andler Daniel
Chmielarz Marek
Piątkowski Michał
Chmielarz Sebastian
IZ Bydgoszcz 02:22.91
2 Koperek Marek
Syska Dniel
Nowakowski Hubert
Koperek Krzysztof
IZ Skarżysko 02:25.70
3 Druszcz Jerzy
Szybko Zenon
Kaszura Dominik
Martyna Tomasz
IZ Opole 02:33.52
4 Forszpaniak Mirosław
Józefiak Szymon
Jakubczyk Maciej
Sadek Jarosław
CT Zachodni 02:38.99
5 Szkoda Arkadiusz
Kurek Adrian
Marzec Stanisław
Zieliński Daniusz
IZ Lublin 02:40.00
6 Lampkowski Łukasz
Sewryn Waldemar
Bystrek Jarosław
Russ Roman
IC Północny 02:40.58
7 Pawlik Marcin
Kuźmierski Jacek
Szwak Krzysztof
Surma Grzegorz
GK PKP Energetyka 02:41.70
8 Hruszczak Sebastian
Pieran Tomasz
Przygodzki Robert
Wrona Jakub
CT Dolnośląski 02:53.81
9 Bimkiewicz Jerzy
Taberski Grzegorz
Kiciński Roman
Ratajczak Janusz
IZ Zielona Góra 03:13.21
                                  SZTAFETA 4 X 100 – M
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Koperek Marek
Koperek Krzysztof
Nowakowski Hubert
Brzuzy Grzegorz
IZ Skarżysko 50,9
2 Piątkowski Michał
Chmielarz Sebastian Chmielarz Marek Andler Daniel
IZ Bydgoszcz 52,31
3 Dejowski Rafał Lampkowski Łukasz
Karapulka Karol
Żuchowski Karol
IC Północny 53,71
4 Józefiak Szymon
Jakubczyk Maciej
Jarzyna Roman
Zyber Tomasz
CT Zachodni 55,51
5 Jakubczyk Łukasz
Kuźmierski Jacek
Szwak Krzysztof
Surma Grzegorz
GK PKP Energetyka 58,36
6 Hruszczak Sebastian
Przygodzki Robert Wrona Jakub
Pieran Tomasz
CT Dolnośląski 58,96
KATEGORIA KOBIET
K 1 14 – 30 LAT
BIEG NA 100 METRÓW
L.P. Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Ślusarczyk Klaudia IZ Skarżysko 14,66
2 Chmielarz Justyna IZ Bydgoszcz 15,83
3 Ziółkowska Wiktoria CT Dolnośląski 16,24
4 Kwitowska Karolina CT Zachodni 17,71
BIEG NA 400 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Chmielarz Justyna IZ Bydgoszcz 73,88
2 Stacherczak Agnieszka IC Północny 79,69
3 Polniak Monika IC Północny 84,11
4 Ziółkowska Wiktoria CT Dolnośląski 86,43
SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Ślusarczyk Klaudia IZ Skarżysko 4,25
2 Brzuzy Weronika IZ Skarżysko 3,80
3 Polniak Monika IC Północny 3,72
4 Kwitowska Karolina CT Zachodni 3,37
5 Stacherczak Agnieszka IC Północny 3,34
6 Tomasik Renata IZ Skarżysko 3,33
K 2  31-40 LAT
BIEG NA 400 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Wawer Katarzyna IZ Opole 87,31
2 Pieran Daria CT Dolnośląski 108,9
3 Gabor Karolina IZ Opole 109,20
4 Pawłowska Mirela IZ Bydgoszcz 113,03
BIEG NA 60 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Świtała Magdalena IZ Bydgoszcz 10,73
2 Pencak Katarzyna CT Dolnośląski 11,10
3 Pieran Daria CT Dolnośląski 11,25
4 Wysocka Anna CT Dolnośląski 11,28
5 Pawłowska Mirela IZ Bydgoszcz 12,68
6 Pawlak Katarzyna CT Dolnośląski 13,12
SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Kapuścińska Monika CT Dolnośląski 3,58
2 Wawer Katarzyna IZ Opole 3,47
3 Taberska Katarzyna IZ Zielona Góra 3,28
4 Świtała Magdalena IZ Bydgoszcz 3,08
5 Kuczys Monika GK PKP Energetyka 3,00
6 Jakubczyk Monika GK PKP Energetyka 2,92
7 Gabor Karolina IZ Opole 2,35
8 Hładczuk Ewelina CT Dolnośląski 2,34
PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Brzuzy Weronika IZ Skarżysko 8,01
2 Tomasik Renata IZ Skarżysko 7,58
3 Kapuścińska Monika CT Dolnośląski 7,55
4 Pawlak Katarzyna CT Dolnośląski 7,08
5 Taberska Katarzyna IZ Zielona Góra 6,73
6 Pencak Katarzyna CT Dolnośląski 6,43
7 Wysocka Anna CT Dolnośląski 5,58
8 Hładczuk Ewelina CT Dolnośląski 5,54
9 Kuczys Monika GK PKP Energetyka 5,28
10 Skrzypczak Karolina CT Dolnośląski 4,51
 K 3 41 – 50 LAT
BIEG NA 400 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Słodowicz Agnieszka IZ Szczecin 75,59
2 Wolińska Emilia IZ Szczecin 75,88
3 Rychlicka Aldona IZ Skarżysko 82,96
4 Ślusarczyk Urszula IZ Skarżysko 95,28
5 Rotmańska Iwona IZ Białystok 90,56
6 Madejska Urszula IZ Skarżysko 101,66
7 Russ Barbara IC Północny 102,14
8 Bartosik Arleta IC Północny 109,03
9 Bielat Irena CT Dolnośląski 112,04
BIEG NA 60 METRÓW
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Słodowicz Agnieszka IZ Szczecin 9,73
2 Mosiołek Magdalena IZ Skarżysko 10,02
3 Ślusarczyk Urszula IZ Skarżysko 10,22
4 Musiał Agnieszka IZ Skarżysko 10,25
5 Wolińska Emilia IZ Szczecin 10,49
6 Bartkowiak Jadwiga CT Zachodni 12,39
7 Buraczek Elżbieta CT Dolnośląski 10,65
8 Russ Barbara IC Północny 10,93
9 Jasińska Małgorzata CT Zachodni 11,52
10 Bartosik Arleta IC Północny 11,68
11 Kościjańczuk Jolanta IZ Białystok 11,94
12 Nowak Marzena IZ Skarżysko 13,07
13 Dachowicz Agnieszka CT Zachodni 19,11
 SKOK W DAL
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Musiał Agnieszka IZ Skarżysko 3,50
2 Bartkowiak Jadwiga CT Zachodni 3,19
3 Jasińska Małgorzata CT Zachodni 3,02
4 Mosiołek Magdalena IZ Skarżysko 2,99
5 Rotmańska Iwona IZ Białystok 2,93
6 Kościjańczuk Jolanta IZ Białystok 2,76
7 Błażejak Jolanta IZ Zielona Góra 2,69
8 Chechła Teresa IC Północny 2,44
PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Nowak Marzena IZ Skarżysko 7,56
2 Bielat Irena CT Dolnośląski 7,30
3 Rychlicka Aldona IZ Skarżysko 7,20
4 Hoińska Lucyna CT Zachodni 6,99
5 Buraczek Elżbieta CT Dolnośląski 6,68
6 Madejska Urszula IZ Skarżysko 6,43
7 Dachowicz Agnieszka CT Zachodni 5,99
K 4 od 51 lat
BIEG NA 60 M
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Błażejak Jolanta IZ Zielona Góra 11,48
2 Orzechowska Małgorzata CT Zachodni 11,77
3 Chechła Teresa IC Północny 12,36
4 Rosolska Marzena CT Zachodni 12,38
5 Bigos Maria IZ Skarżysko 13,15
6 Raszewska Lucyna CT Dolnośląski 13,43
7 Dworak Danuta IZ Skarżysko 14,91
8 Dejewska Maria IC Północny 22,93
BIEG NA 400 M
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Mikicionek Dorota CT Dolnośląski 110,35
2 Trompa Ewa CT Zachodni 110,94
3 Szulc Magdalena IC Północny 113,49
4 Bigos Maria IZ Skarżysko 117,75
5 Dworak Danuta IZ Skarżysko 128,82
PCHNIĘCIE KULĄ
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Orzechowska Małgorzata CT Zachodni 7,30
2 Mikicionek Dorota CT Dolnośląski 7,20
3 Szulc Magdalena IC Północny 6,24
4 Trompa Ewa CT Zachodni 5,86
5 Rosolska Marzena CT Zachodni 5,36
6 Raszewska Lucyna CT Dolnośląski 5,03
7 Priadka Ewa IZ Szczecin 4,03
SZTAFETA SZWEDZKA
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Tomasik Renata
Ślusarczyk Urszula
Ślusarczyk Klaudia
Rychlicka Aldona
IZ Skarżysko 03:02.42
2 Bartosik Arleta
Russ Barbara
Polniak Monika
Stacherczak Agnieszka
IC Północny 03:16.43
3 Buraczek Elżbieta
Ziółkowska Wiktoria
Pieran Daria
Kapuścińska Monika
CT Dolnośląski 03:31.17
4 Jasińska Małgorzata
Trompa Ewa
Kwiatkowska Karolina
Bartkowiak Jadwiga
CT Zachodni 04:20.91
SZTAFETA 4 X 100
Nr Nazwisko i imię ZAKŁAD Wynik
1 Tomasik Renata
Brzuzy Weronika
Mosiołek Magdalena
Ślusarczyk Klaudia
IZ Skarżysko 62,41
2 Bartosik Arleta
Russ Barbara
Polniak Monika
Stacherczak Agnieszka
IC Północny 69,3
3 Buraczek Elżbieta
Wysocka Anna
Ziółkowska Wiktoria
Kapuścińska Monika
CT Dolnośląski 69,57
4 Jasińska Małgorzata
Trompa Ewa
Kwiatkowska Karolina
Bartkowiak Jadwiga
CT Zachodni 78,49