Wyniki Badmintona – ROGOŹNO 2012

WYNIKI 45 OTWARTYCH MISTRZOSTW POLSKI KOLEJARZY W BADMINTONIE
ROGOŹNO 13-15.04.2012

Kategoria K1

Wójcik Marta CT Śląski 25pkt
Koptoń Kornelia EZ Katowice 22pkt
Koptoń Paulina EZ Katowice 19pkt
Dąbro Ilona IZ Szczecin 17pkt
Paszkowiak Magdalena CT Wielkopolski 16pkt
Paszkowiak Agata CT Wielkopolski 15pkt.
Dąbro Anna IŻ Szczecin 14pkt
Woźniak Małgorzata CT Wielkopolski 13pkt
Ampuła Olga CT Wielkopolski 12pkt
Forszpaniak Monika CT Wielkopolski 11pkt
Handke Daria CT Wielkopolski 10pkt

Kategoria K2

Graś Beata IŻ Zielona Góra 25 pkt
Paszkowiak Alina CT Wielkopolski 22 pkt
Orzechowska Małgorzata CT Wielkopolski 19pkt
Forszpaniak Teresa CT Wielkopolski 17pkt
Michałek Barbara IŻ Szczecin 16pkt
Paprot – Mikszto Luiza EZ Szczecin 15pkt

Kategoria K3

Foltyn Jolanta EZ Dolnośląski 25 pkt
Kroczak Benigma IŻ Szczecin 22 pkt
Rojanek Iwona CT Wielkopolski 19 pkt
Piątkowska Mirosława IŻ Szczecin 17pkt

Kategoria M1

Narloch Artur IŻ Szczecin 25pkt
Gałkiewcz Piotr EZ Szczecin 22pkt
Miękus Łukasz IŻ Szczecin 19pkt.
Galikowski Marcin CT Wielkopolski 17pkt
Baryluk Karol IŻ Szczecin 16pkt
Pawlik Marcin EZ Szczecin 15pkt
Woźniak Sebastian CT Wielkopolski 14pkt

Kategoria M2

Gałecki Krzysztof CT Wielkopolski 25pkt
Koptoń Korneliusz EZ Katowice 22pkt
Graś Mariusz IŻ Zielona Góra 19pkt
Forszpaniak Mirosław CT Wielkopolski 17pkt
Paszkowai Paweł CT Wielkopolski 16pkt

Kategoria M3

Kozioł Janusz IŻ Szczecin 25 pkt
Miękus Stanisław IZ Szczecin 22pkt
Sarnecki Marek EZ Katowice 19pkt
Wnuk Marek CT Wielkopolski 17pkt
Markiewicz Janusz IŻ Szczecin 16pkt
Graboń Krzysztof IŻ Szczecin 15pkt
Handke Paweł CT Wielkopolski 14pkt

Kategoria M4

Szczurowski Kazimierz IR Warszawa 25pkt
Rosada Wojciech CT Wielkopolski 22pkt
Matusiak Jerzy IŻ Szczecin 19pkt
Ampuła Andrzej CT Wielkopolski 17pkt
Kozak Władysław CT Wielkopolski 16pkt.

Debel Kobiet

  • Foltyn Jolanta EZ Dolnośląski 12,5pkt
  • Koptoń Kornelia EZ Katowice 12,5pkt
  • Wójcik Marta CT Śląski 11pkt
  • Ampuła Olga CT Wielkopolski 11pkt
  • Dąbro Ilona
  • Dąbro Anna IŻ Szczecin 19pkt
  • Paszkowiak Magdalena
  • Paszkowiak Agata CT Wielkopolski 17pkt
  • Rojanek Iwona
  • Woźniak Małgorzata CT Wielkopolski 16pkt
  • Forszpaniak Teresa
  • Forszpaniak Monika CT Wielkopolski 15pkt.

Debel Męski

  • Rosada Wojciech
  • Gałecki Krzysztof CT Wielkopolski 25pkt
  • Kozioł Janusz
  • Baryluk Karoln IŻ Szczecin 22pkt
  • Szczurowski Kazimierz IR Warszawa 9,5pkt
  • Sarnecki Marek EZ Katowice 9,5pkt
  • Ampuła Andrzej
  • Forszpaniak Mirosław CT Wielkopolski 17pkt.
  • Gałkiewicz Piotr
  • Pawlik Marcin EZ Szczecin 16pk
  • Wnuk Marek
  • Galikowski Marcin CT Wielkopolski 15pkt
  • Markiwicz Janusz
  • Miękus Łukasz IŻ Szczecin 14pkt
  • Matusiak Jerzy
  • Narloch Artur IŻ Szczecin 13pkt

Gra Mieszana

  • Koptoń Korneliusz
  • Koptoń Paulina EZ Katowice 25 pkt
  • Graś Mariusz
  • Graś Beata IŻ Szczecni 22pkt
  • Paszkowiak Paweł
  • Pakowiak Alina CT Wielkopolski 19pkt
  • Miękus Stanisław
  • Piątkowska Mirosława IŻ Szczecin 17pkt
  • Woźniak Sebastian CT Wielkopolski 7,5pkt
  • Paprot – Mikszto Luiza EZ Szczecin 7,5pkt
  • Handke Paweł
  • Orzechowska Małgorzata CT Wielkopolski 14pkt
  • Graboń Krzysztof
  • Kroczak Benigma IŻ Szczecin 13pkt

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1.  CT Wielkopolski 501,5pkt
  2. IŻ Szczecin 341pkt
  3. EZ Katowice 129pkt
  4. EZ Szczecin 68pkt
  5. IŻ Zielona Góra 66pkt
  6. EZ Wrocław 37,5 pkt
  7. CT Śląski 36pkt
  8. IR Warszawa 34,5pkt