Federacja ZZK

Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych
Pracowników PKP o sobie

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną wyjątkowo bogatą i interesującą ofertę, wypoczynku letniego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.
Każde wakacje są wspaniałym okresem życia niejednego z nas. Wiedząc o tym dołożyliśmy wszelkich starań by katalog kolonijno – wczasowy LATO 2008 zawierał wiele atrakcyjnych i niepowtarzalnych ofert, gwarantując naszym Klientom największe zadowolenie.
Agencja Turystyczna serdecznie zaprasza do spędzenia wakacji w kraju i za granicą. Dla chcących spędzić wakacje w Polsce polecamy najciekawsze zakątki naszego kraju – morze, jeziora, góry i lasy. Na zagraniczne eskapady proponujemy Turecką Riwierę, na plaży gdzie niegdyś kąpała się Kleopatra, Chorwację kraju zaślubin morza i słońca oraz Bułgarię, Grecję, Austrię, Włochy, Tunezję i Hiszpanię.
Nasze propozycje należą do sprawdzonych i renomowanych.
Po raz kolejny w tym roku w cenie skierowania dla dzieci i młodzieży uwzględniamy cenę biletu na przejazd tam i z powrotem z wyznaczonych miejsc zbiórek do miejsc wypoczynku.
Dla Zakładów Pracy jesteśmy w stanie przygotować oferty specjalne zarówno na wypoczynek dzieci, jak i imprez integracyjnych dla dorosłych.
Zainteresowanych naszymi ofertami informujemy, że dofinansowanie do wypoczynku przysługuje zgodnie z Zakładowym Regulaminem Świadczeń Socjalnych również do imprez wykupionych z naszej oferty.
Ufamy, że tegoroczna oferta w pełni zrealizuje Państwa wakacyjne plany. Gorące lato spędzone z Agencją Turystyczną, w gronie przyjaciół i nowych znajomych, w miejscach gdzie wraca się z przyjemnością, jak również w zupełnie nowych okolicach winno cieszyć i satysfakcjonować powiększając tym samym grono Stałych Klientów naszej Agencji, czego Państwu i sobie życzymy.

Z życzeniami miłego pobytu i dobrego wypoczynku
Roman Tryfon
Prezes Zarządu Agencji

Więcej informacji dotyczących Agencji Turystycznej Federacji Związków Zawodowych Pracowników PKP można znaleźć na stronie: http://agencjaturystycznapkp.pl/

Nie możesz skopiować.