Prezentacja SKSTiK „Kolejarz” na I. Kongres Młodych Kolejarzy

Szanowni,

zamieszczamy prezentację o działalności naszego Stowarzyszenia, która została przedstawiona na I Forum Młodych Kolejarzy w Spale

Jak przebiegało Forum można zobaczyć w zamieszczonych przez Organizatora i uczestników informacjach na fb.

Zapraszamy na nasz FB.

 

Nie możesz skopiować.