Prezentacja SKSTiK „Kolejarz” na I. Kongres Młodych Kolejarzy
Szanowni,
zamieszczamy prezentację o działalności naszego Stowarzyszenia, która została przedstawiona na I Forum Młodych Kolejarzy w Spale
Jak przebiegało Forum można zobaczyć w zamieszczonych przez Organizatora i uczestników informacjach na fb.
Zapraszamy na nasz FB.

